Hibe Sözleşmesinin Çıkarılması

EFEKT Solar, devletin verdiği desteklemelerden yararlanmak isteyen yatırımcıların yanında! EFEKT Solar hibe süreci ve danışmanlığı kendi ekibi ile A’dan Z’ye yürütmekte, ve işletmelerin hibeden yararlanarak Santral kurabilmeleri için hizmet sunmaktadır.

Aşağıdaki alanlarda faaliyet gösteren işletmeler mali desteklemelerinden yararlanabilmektedirler.

  • Tarımsal anlamda faaliyet gösteren firmalar
  • Büyükbaş/küçükbaş hayvan yetiştiriciliği yapan işletmeler,
  • Tavukçuluk ve Yumurta Üretimi yapan işletmeler,
  • Sanayi kuruluşları ve Üretim Firmaları

Yurt çapında devlet destekli verilen hibeler aşağıdaki gibi sınıflandırılabilir:

  • Tarım Bakanlığının sunmuş olduğu mali desteklemeler Kırsal Kalkınmayı Destekleme Programı (KKYDP) olarak tanımlanmaktadır ve 81 ilimizdeki Hayvancılık ve Tarım işletmelerini kapsamaktadır.
  • TKDK /IPARD AB (Avrupa Birliği) tarafından aday ve potansiyel aday ülkelere destek olmak amacıyla oluşturulan , Katılım Öncesi Yardım Aracı’nın Kırsal Kalkınma bileşenidir. Yine tarım ve hayvancılık organizasyonları bu şekilde desteklenmektedir. TKDK Desteği verilen 42 adet il aşağıdaki gibidir:
    Afyonkarahisar, Ağrı, Aksaray, Amasya, Ankara, Ardahan, Aydın, Balıkesir, Burdur, Bursa, Çanakkale, Çankırı, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Giresun, Hatay, Isparta, Kahramanmaraş, Karaman, Kars, Kastamonu, Konya, Kütahya, Malatya, Manisa, Mardin, Mersin, Muş, Nevşehir, Ordu, Samsun, Sivas, Şanlıurfa, Tokat, Trabzon, Uşak, Van, Yozgat
  • Sanayi kuruluşları ve OSB’ler için Bölgesel Kalınma Ajanslarının verdiği hibeler

TARIM VE HAYVANCILIĞA DAİR MALİ DESTEKLERİN AMACI

 

Etiketler ;  GES Hibe Sözleşmesinin Çıkarılması
Efekt Solar Tüm Hizmetler için tıklayınız.
Google Çatı GES Kurulumu yapan firmalar araması