Efekt Solar Hakkında

Hakkımızda

Enerji Sektöründe 20 yıla yakın sahip olduğu tecrübe ve güçlü ilişkilere dayanan müşteri portföyü bulunan bir ekibin iş birliği sonucu doğan EFEKT SOLAR, Başta Güneş Enerji santralleri için anahtar teslimi hizmet vermekte olup, gelişen teknolojiler ve talepler ile birlikte enerji sistemlerinin tümünde var olmayı hedeflemektedir. İşimiz Enerji, Gücümüz Güneş sloganıyla yenilikçi, güvenilir, müşteri memnuniyeti en yüksek düzeyde iş yapmayı kendine ilke edinmiş firmamız, uluslararası alanda kabul görmüş mühendislik uygulamaları ile müşterilerine optimum çözümler sunmaktadır.

Vizyonumuz

Dünyamızın her yıl artan enerji ihtiyacının sonucu olarak iklim değişikliğine yol açan karbon bazlı fosil kaynaklar yerine gelecek nesillere en güzel yarınları teslim etmek amacıyla yenilenebilir enerji teknolojilerinin kullanımına öncülük eden firmalardan biri olmayı hedef koyan firmamız, bu konuda “anahtar rol” konumunda yer almayı kendine vizyon seçmiştir.

Misyonumuz

Topluma, çevreye ve insana olan saygımızın bir sonucu olarak iş ortaklarımız ve paydaşlarımızla birlikte tüm çalışmalarımızda insanlığın hizmetine sunulmuş doğa dostu enerjiler üzerine iş geliştirerek çevreyi korumaya özen göstermek temel ilkelerimiz arasında yer almaktadır.

Değerlerimiz

EFEKT Solar; olarak işimizde esas aldığımız, koruyup geliştireceğimiz ve çalışanlara aktaracağımız değerler; saygınlık, etik ilkelere ve mevzuata uyum, bağlılık, işbirliği, sürdürülebilirlik, özgüven ve azimdir.

Çevre ve Efekt Solar

Doğa en önemli iş ortağımızdır.

İŞİMİZ ENERJİ, GÜCÜMÜZ GÜNEŞ

Enerji Sektöründe 20 yıla yakın sahip olduğu tecrübe ve güçlü ilişkilere dayanan müşteri portföyü bulunan bir ekibin iş birliği sonucu doğan EFEKT SOLAR, başta Güneş Enerji santralleri için anahtar teslimi hizmet vermekte olup, gelişen teknolojiler ve talepler ile birlikte enerji sistemlerinin tümünde var olmayı hedeflemektedir.